Akustik Düzenleme

Akustik Düzenleme | Ses Yalıtım Uygulamaları

 Akustik Ses Yalıtımı : Müzik Odası Ses Yalıtımı, Stüdyo Ses Yalıtımı, Toplantı Odası Ses Yalıtımı, Ofis Ses Yalıtımı, Sinema Salonu Ses Yalıtımı, Ses Kayıt Odası Yalıtımı, Ev sinema Odası Yalıtımı, Reji Odası Ses Yalıtımı, Zemin Ses Yalıtımı, Yükseltilmiş Döşeme, Akustik Hareketli Bölme, Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı gibi hizmetlerimizde ses düzenlemesi önemlidir.

Ofis Ses Yalıtım ÇözümleriOfis Odası Ses Yutucu Paneller

Ses Yalıtımı(Ses İzolasyonu): İstenmeyen yok edilmesi gereken duvar, tavan ve zeminlerde uygulamalar yapılmaktadır.Hava kirliliği insan yaşantısında ne kadar olumsuz etki ediyorsa ses kirliliği de o derece rahatsız edebilir. Bu nedenle ses yalıtımı önemlidir. Gürültü kirliliği diye adlandırılan her türlü rahatsız edici sesin düzensiz yapı ve farklı frekanslı bileşenlerine ait ses toplulukları ses kirliliğidir. 

Stüdyo Odası Ses Yalıtım HizmetleriStüdyo Ses Yalıtım Fiyatları

Akustik Ses Yalıtımı müzikal veya ses kaydı yapılan bir çok ortamda oluşan yankılanma, ses karışıklığı gibi ses problemlerine yönelik çalışamalar sunmaktadır. Yalıtım Ses seviyesi yapılacak işlem ile ortamı iyileştirme ve mevcut sesi daha net bir düzeye getirmeyi amaçlar. 

Müzik Odası Ses YalıtımıSes Yalıtımı

Bu gibi yerlerde ortamın ses kalitesi önemli olduğundan ses yalıtımı uygulamasının kalitesi ve profesyonelliği açısından  kullanılan malzemelerin önemi büyüktür. Ses Yalıtımında kullanılan malzemeler sesin şiddetine göre değişkenlik göstermektedir. Ses yalıtım uygulamalarında ayrıca dekoratif olarak sunabileceğimiz malzemelerimizde vardır. Bunların döşemesiyle ortama farklı bir hava da katabilirsiniz. 

Akustik Reji OdasıReji Odası Ses İzolasyonu

Ses Yalıtımı hakkında detaylı bilgi alabilmek için ofisimizle irtibata geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi Ses YalıtımıÇağrı Merkezi Akustik Masa Seperatörü

Radyo Akustik Düzenleme MalzemeleriAkustik Radyo Odası

AKUSTİK SÜNGER ANKARA

Son yıllarda gürültüden kaynaklanan rahatsızlıklar ve büyük salonlardaki akustik düzenleme ihtiyaçları artmıştır. Firmamız şuanda Türkiye'nin bir çok iline malzeme gönderimi yapmakla beraber ses yalıtımı, akustik izolasyon uygulamaları gerçekleştirmiştir. Amacımız gelişen teknolojiyle beraber yeni ürünler üreterek sizlere daha uygun ve daha kaliteli hizmet sunabilmektir.

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu uygulamaları farklı çalışmalar gerekmektedir.

İletişim Detay

Teknofoam Akustik İzolasyon San. ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90

Satış Destek 1 : 0533 378 01 92

E-Posta : info@teknoakustik.com.tr