Akustik Panel

Akustik Panel | Ses Emici Kumaş Paneller

Bir çok büyük mekan ve salonlar için sesi kontrol altına almak ve olumlu hale getirmek mümkündür. Bu gibi durumlarda dekoratif ürünlere ihtiyaç olmaktadır. Bir ortamın iyi bir akustiğe sahip olması içeride yankı, eko gibi problemlerin giderilmesi ve ortam ses kalitesinin maksimum olması anlamına gelmektedir.

Akustik Ahşap PanelAkustik Kumaş Panel

Akustik ses yalıtımı adı altında yapılan bu uygulamalarda büyük salonlar ve ofisler için sünger yerine daha iyi görünüme sahip farklı renk ve model seçenekleri olan akustik panel kullanılmaktadır. İki farklı akustik panel mevcuttur birincisi kumaş kaplı olan paneller ikinci seçenek ise akustik ahşap kaplamaları olmaktadır.

Akustik Difüzör PanelAkustik Baffle Panel

Kumaş kaplı paneller, ön yüzünde akustik kumaş kaplı içerisinde cam yünü gibi açık gözenekli ürünler kullanılan panellerden oluşmaktadır. Uygulaması gayet basit olan akustik kumaş kaplı paneller istenilen boyutlarda üretimi yapılabilmektedir. Farklı uygulanan profilleri de mevcuttur.

Akustik PanelAkustik Masa Seperatörü

Ahşap akustik paneller ise iki çeşit yüzey modeli ile arka yüzeyi akustik kumaş kaplı ürünlerdir. Derzli ve delikli olan ahşap akustik paneller biraz daha maliyetli ve uygulaması yüksek işçilik gerektirir. Yüzeylerindeki oluşturulan delikler ses yutumu oranını etkilemektedir.

Akustik Paravan PanelAkustik Yüzer Tavan Paneli

AKUSTİK SÜNGER ANKARA

Son yıllarda gürültüden kaynaklanan rahatsızlıklar ve büyük salonlardaki akustik düzenleme ihtiyaçları artmıştır. Firmamız şuanda Türkiye'nin bir çok iline malzeme gönderimi yapmakla beraber ses yalıtımı, akustik izolasyon uygulamaları gerçekleştirmiştir. Amacımız gelişen teknolojiyle beraber yeni ürünler üreterek sizlere daha uygun ve daha kaliteli hizmet sunabilmektir.

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu uygulamaları farklı çalışmalar gerekmektedir.

İletişim Detay

Teknofoam Akustik İzolasyon San. ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90

Satış Destek 1 : 0533 378 01 92

E-Posta : info@teknoakustik.com.tr