Akustik Ahşap Panel

Akustik Ahşap Panel | Akustik Panel Duvar Kaplama

Akustik tavan panelleri veya ahşap tavan karoları olarak bilinen bu paneller delikli ve derzli modellerde olarak sizlere sunulmaktadır. En iyi ses emilimini sağlamak amacıyla ve dekoratif görünümde yepyeni bir çözüm üretmek adına Aksa Ahşap tavan panelleri ile hizmetinizdeyiz. Delik ve derzli tavan ahşap panel modelleri farklı renk tonlarında üretilebilmektedir.

Akustik Ahşap PanelDelikli Ahşap Panel

Akustik ahşap paneller delikli ve derzli modelleri vardır. Yankı ve yansıtıcı paneldir. Eko ve yankı gibi ses problemlerini çözer. Tavanlarda ve duvarlarda uygulanan modelleri vardır.

Delikli Ahşap Panel UygulamasıDelikli Ahşap Panel Tavan Uygulaması

Akustik ahşap paneller akustik düzenlemeye yardımcı olur. Akustik ahşap paneller dekoratiftir. Uygulandığı mekana uygun olarak üretilmiştir.

Derzli Ahşap PanelDerzli Ahşap Panel Duvar Uygulaması

Akustik düzenleme sağlar. Toplantı odaları, telekonferanslar, konferans salonları, ofis, kongre salonları, düğün salonları, organizayson fuarları vb. mekanlarda kullanılır.

Derzli Ahşap Panel UygulamasıDerzli Akustik Ahşap Panel Uygulaması

AKUSTİK SÜNGER ANKARA

Son yıllarda gürültüden kaynaklanan rahatsızlıklar ve büyük salonlardaki akustik düzenleme ihtiyaçları artmıştır. Firmamız şuanda Türkiye'nin bir çok iline malzeme gönderimi yapmakla beraber ses yalıtımı, akustik izolasyon uygulamaları gerçekleştirmiştir. Amacımız gelişen teknolojiyle beraber yeni ürünler üreterek sizlere daha uygun ve daha kaliteli hizmet sunabilmektir.

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu uygulamaları farklı çalışmalar gerekmektedir.

İletişim Detay

Teknofoam Akustik İzolasyon San. ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90

Satış Destek 1 : 0533 378 01 92

E-Posta : info@teknoakustik.com.tr