Akustik Baffle

Akustik Baffle | Baffle Tavan Panel

Akustik BaffleAkustik Baffle Panel

Akustik baffle akustik düzenleme panelidir. Ses yalıtımı sağlayan bir üründür. Uygulandığı ortama şık bir görünüm katar. Mekanda eko ve yankı gibi ses karmaşasını engellemek için kullanılan ses yalıtım malzemesidir. Yapısı özel cam yünüdür. Gürültü emici özelliği vardır. İş yerleri vb. mekanlarda gürültüleri emerek daha sağlık alışma ortamı sağlar.

Akustik Baffle Panel UygulamasıAkustik Baffle Tavan

Yüksek yalıtım özelliğinin yanı sıra ortama şıklık kazandıran akustik baffle paneller, ortamdaki yankılanmanın engellenmesinde, ses karmaşasının giderilmesinde etkin bir rol oynar. Özel cam yünü yapısı ile işletmelerde çalışan makinelerin çıkarmış olduğu sesleri büyük oranda emerek, yaşam kalitesinin artmasına yardımcı olur.

Akustik Baffle UygulamasıBaffle

Çağrı merkezleri, iş yerleri, müzik odaları, ofisler, konferans salonları gibi mekanlarda farklı renk seçeneklerinde kullanılabilir. Farklı desenlerde ve renklerde kullanıcıların tercihine uygun olarak da üretilebilen akustik baffle paneller, delikli ahşap karolarının arka kısımlarında da akustik kumaş olan soundtex ile kaplanabilir.

Baffle PanelBaffle Tavan Paneli Uygulaması

AKUSTİK SÜNGER ANKARA

Son yıllarda gürültüden kaynaklanan rahatsızlıklar ve büyük salonlardaki akustik düzenleme ihtiyaçları artmıştır. Firmamız şuanda Türkiye'nin bir çok iline malzeme gönderimi yapmakla beraber ses yalıtımı, akustik izolasyon uygulamaları gerçekleştirmiştir. Amacımız gelişen teknolojiyle beraber yeni ürünler üreterek sizlere daha uygun ve daha kaliteli hizmet sunabilmektir.

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu uygulamaları farklı çalışmalar gerekmektedir.

İletişim Detay

Teknofoam Akustik İzolasyon San. ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90

Satış Destek 1 : 0533 378 01 92

E-Posta : info@teknoakustik.com.tr