Akustik Paravan

Akustik Paravan | Kumaş Kaplı Masa Bölücü

Akustik Paravan UygukamasıAkustik Paravan Panel

Akustik paravan ses akustiği sağlayan, kullanıldığı alanı istenildiği şekilde bölümlendirmede kullanılan dekoratif bir üründür. Renk seçenekleri ile uygulandığı ortama güzel görünüm katar. Gürültünün yoğun olduğu mekanlarda ve ses karmaşasının olduğu mekanlarda akustik paravan kullanılır.

Akustik Paravan Ofis UygulamasıAkustik Ortam Bölücü Paravan

Akustik paravanlarla alanları istediğiniz gibi bölümlendirebilirsiniz. Akustik paravanlar ses akustiği sağlar. Birinsi sınıf kalitede üründür. Bölme duvar olarak düşünülebilir. Dekoratiftir.

Akustik Kumaş Kaplı ParavanMasa Bölücü Akustik Paravan

Genel olark ofislerde kullanılır. Kullanıldığı mekana güzel bir görünüm katar. Renk seçeği sunulur. Ofisteki eşyalarınıza uygun bir şekilde üretilir. Ses karmaşasını önler. 

akustik paravan

AKUSTİK SÜNGER ANKARA

Son yıllarda gürültüden kaynaklanan rahatsızlıklar ve büyük salonlardaki akustik düzenleme ihtiyaçları artmıştır. Firmamız şuanda Türkiye'nin bir çok iline malzeme gönderimi yapmakla beraber ses yalıtımı, akustik izolasyon uygulamaları gerçekleştirmiştir. Amacımız gelişen teknolojiyle beraber yeni ürünler üreterek sizlere daha uygun ve daha kaliteli hizmet sunabilmektir.

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu uygulamaları farklı çalışmalar gerekmektedir.

İletişim Detay

Teknofoam Akustik İzolasyon San. ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90

Satış Destek 1 : 0533 378 01 92

E-Posta : info@teknoakustik.com.tr