Difüzör Ahşap Panel

Difüzör Ahşap Panel

Ses yalıtımında akustik panellerin önemli bir yeri vardır. İnsanların gözüne hoş gelen bir uygulama yapabilmek bu uygulamada hemde sesi önlemek istiyorsanız akustik ahşap paneller tercih edebilirsiniz. Ahşap paneller birçok modele ve renge sahip olabildiğinden dolayı istenilen zevke uygun dizayn edilerek uygulama yapılabilmektedir.

Difüzör Ahşap PanelAhşap Akustik Panel

Ahşap panellerden difüzör panel duvarınızda dekoratif görünüm oluşturur. Tamamen doğal yapısıyla göz kamaştırır özel ahşaptan üretilir. İstenilen renge boyanabilir olduğundan her mekana uyum sağlar. Bu panel emme faktörü çok yüksek olmadan yansıyan enerji ile ses dalgalarının parçalanmsını sağlayarak, kontrollü bir ses kalitesi sağlar. Bu nedenle küçük odalarda uygulama için popüler bir üründür.

Difüzör Ahşap Panel AnkaraSes Yalıtım Paneli

Difüzör Ahşap Panel ModelleriDifüzör Ahşap Panel Fiyatı

Difüzör Ahşap Panel UygulamasıAhşap Panel

AKUSTİK SÜNGER ANKARA

Son yıllarda gürültüden kaynaklanan rahatsızlıklar ve büyük salonlardaki akustik düzenleme ihtiyaçları artmıştır. Firmamız şuanda Türkiye'nin bir çok iline malzeme gönderimi yapmakla beraber ses yalıtımı, akustik izolasyon uygulamaları gerçekleştirmiştir. Amacımız gelişen teknolojiyle beraber yeni ürünler üreterek sizlere daha uygun ve daha kaliteli hizmet sunabilmektir.

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu uygulamaları farklı çalışmalar gerekmektedir.

İletişim Detay

Teknofoam Akustik İzolasyon San. ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90

Satış Destek 1 : 0533 378 01 92

E-Posta : info@teknoakustik.com.tr