Basotect Melamin Sünger

Basotect Melamin Sünger | Yanmaz Antibakteriyel Sünger

Basotect melamin sünger akustik bir süngerdir. Bu sünger yanmaz, çok hafif ve antibakteriyeldir. Ses yalıtım ve akustik düzenleme sağlayan ses izolasyon malzemsidir. Basotect melamin sünger ses yutum katsayısı yoğunluğu ile ters orantıda yüksektir.

Basotect Melamin Akustik SüngerYanmaz Akustik Piramit Sünger

Basotect melamin sünger yanmaz özelliktedir ve açık gözenekleri sayesinde akustik ses yalıtım uygulamalarında kullanılan ve ses sönümleme özelliği olan ses izolasyon malzemesidir. İnşaat sektöründe sıkça kullanılan bir ses yalıtım malzemesidir. Otomotiv sektöründe de sık bir şekilde kullanılmaya balanmıştır. Basotect melamin sünger kopmaz ve çekmez, bu sebeple otomotiv sektöründe üzerie film yada tekstil ürünleri gibi farklı bir taşıyıcı tabaka ile beraber uygulanır. Basotect sünger yüksek ses sönümleme özelliği sayesinde binalarda ses yalıtım uygulamasında kullanılır. Bu süngerlere yanmazlık özelliği kazandırılmıştır. ISO kalite belgeli ve yanmazlık sertifikalı üründür. Basotect melamin sünger dekoratif tasarlanmıştır. 

  Akustik Melamin Sünger Tavan UygulamasıDüz Akustik Melamin Sünger

Basotect melamin sünger diğer akustik süngerlerden farkı düşük yoğunlukta olmasıdır, diğer özellikleri aynıdır. Antibakteriyel olması sebebiyle hastanelerde sık bir şekilde kullanılır. Binalarda, üniversitelerde, enstrüman çalgı odalarında, stüdyolarda, ses kayıt odalarında, hastanelerde ve daha bir çok mekanda ses yalıtım ve akustik düzenleme amaçlı kullanılan ses izolasyon malzemesidir. Kullanım alanı oldukça geiştir.

 

Akustik Basotect Melamin Viyol SüngerBasotect Sünger Akustik Ses Emici Köpük

Basotect melamin sünger yanmazlık özelliği kazandırılmış, yüzeyleri farklı formlarda üretilebilen, çok hafif, antibakteriyel, akustik düzenleme ve ses yalıtım uygulamasıda kullanılan ses izolasyon malzemesidir. 

 Basotect Sünger Basf Ses Yalıtım SüngeriMelamin Yanmaz Sünger Fiyatları

BASOTECT MELAMİN SÜNGER ÖZELLİKLERİ

  • Yumurta, labirent, piramit gibi formlarda üretilir.
  • Birinci sınıf bir üründür.
  • Yanmazlık özelliği vardır.
  • Mükemmel akustik özelliğe sahiptir.
  • Gri ve beyaz renk seçenekleri mevcuttur.
  • 1 m * 2 m veya 1 m * 1 m ebatlarında üretilir.
  • Kendiliğinden yapıştırıcılı modelleri vardır.

 Basotect Melamin Sünger UygulamasıSpecial Basotect Melamin Sünger Uygulaması

BASOTECT MELAMİN SÜNGER KULLANIM ALANLARI


Okul, hastane, çağrı merkezi, ofis, toplantı salonu, konferans salonu, sinema salonu, tiyatro slaonu, ev sinema odası, konser salonu, stüdyo, müzik odası, enstrüman - çalgı odası, hava alanları, atış poligonu, ses kayıt odası, piyano odası, bateri odası, hastane MR odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu gibi vb.

BASOTECT MELAMİN YANMAZLIK VERİLERİ

basotect melamin sünger yanmazlık verileri

BASOTECT MELAMİN SES YUTUM VERİLERİ

basotect ses yutum verileri

AKUSTİK SÜNGER ANKARA

Son yıllarda gürültüden kaynaklanan rahatsızlıklar ve büyük salonlardaki akustik düzenleme ihtiyaçları artmıştır. Firmamız şuanda Türkiye'nin bir çok iline malzeme gönderimi yapmakla beraber ses yalıtımı, akustik izolasyon uygulamaları gerçekleştirmiştir. Amacımız gelişen teknolojiyle beraber yeni ürünler üreterek sizlere daha uygun ve daha kaliteli hizmet sunabilmektir.

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu uygulamaları farklı çalışmalar gerekmektedir.

İletişim Detay

Teknofoam Akustik İzolasyon San. ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90

Satış Destek 1 : 0533 378 01 92

E-Posta : info@teknoakustik.com.tr