Düz Akustik Sünger

Düz Akustik Sünger | Yanmaz Düz Ses Yalıtım Süngeri

Ses yalıtımı istenmeyen seslerin engellenmesi adına yapılan tüm çalışmalardır. Bu çalışma için alınabilecek yöntemler sesin şiddetine göre değişiklik göstermektedir. Akustik ses yalıtımı düşük ve orta frekanstaki yankı gibi seslerin engellenmesi adına yapılan uygulama modelidir. Akustik ses yalıtımında kullanılan malzemeler hem sesi engelleyen hemde görüntüyü güzel kılan malzemeler olmalıdır.

Yanmaz Düz Ses Yalıtım SüngeriSes Yalıtım Süngeri

Akustik süngerlerden birisi olan yanmaz akustik düz ses yalıtım süngeri hem yankıyı engellemekte hemde görüntüyü bozmamaktadır. Rulo şeklinde esnek bir yapıya sahip olabildiğinden istenilen kısımda uygulama sağlanabilmektedir. 10 mm den başlayarak 60 mm e kadar kalınlığa 50-70 ve 90 DNS yoğunluğa sahip olabilmesi değişen ses frekans ölçülerini engellemekte olanak sağlamaktadır.

Düz SüngerAkustik Sünger

Poliüretan malzemeden üretilen düz sünger yanmaz özellikte ve siyah renktedir. Siyah renk istemiyor iseniz basotect melamin düz süngeri tercih ederek beyaz ve gri renklere sahip olabilir veya poliüretan süngerden elde edilen düz süngerin yüzeyini sprey boya ile istediğiniz renge boyayabilirsiniz.

Firex Düz SüngerAkustik Düz Sünger Ankara

Ses yalıtımının yapılabilmesi için sesin 180 dB i geçmemesi gerekmektedir. Bu ses oranı bile kesilebilmesi zor ses seviyesidir. Düz akustik sünger tek başına 90dB ses oranını %40a varan oranla azaltmaktadır. Asıl amacı yankı engellemek olan bu süngeri bariyerli olarak veya diğer ses yalıtım malzemeleri ile destekleyerek yüksek gürültülü alanlarda kullanabilirsiniz. Düz akustik sünger toplantı salonu, restaurant, ofis, yemekhane, kütüphane, ses kayıt odası, müzik odası gibi akustik mekanlarda kullanılabilir.

Düz Sünger FiyatıDüz Sünger Kullanım Alanı

AKUSTİK SÜNGER ANKARA

Son yıllarda gürültüden kaynaklanan rahatsızlıklar ve büyük salonlardaki akustik düzenleme ihtiyaçları artmıştır. Firmamız şuanda Türkiye'nin bir çok iline malzeme gönderimi yapmakla beraber ses yalıtımı, akustik izolasyon uygulamaları gerçekleştirmiştir. Amacımız gelişen teknolojiyle beraber yeni ürünler üreterek sizlere daha uygun ve daha kaliteli hizmet sunabilmektir.

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu uygulamaları farklı çalışmalar gerekmektedir.

İletişim Detay

Teknofoam Akustik İzolasyon San. ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90

Satış Destek 1 : 0533 378 01 92

E-Posta : info@teknoakustik.com.tr