Keçeli Akustik Sünger

Keçeli Akustik Sünger | Ses Yutucu Keçeli Sünger

Keçeli Akustik Sünger adından da anlaşıldığı gibi üst kısmı keçe kaplı akustik süngerlerdir. Bu süngerler suya dayanıklı keçe ile kullanımakta ve daha kaliteli bir ses yalıtımı süngeri haline gelmiştir. Düz süngerlerin keçe ile laminasyonu sonucu oluştuğundan dolayı her kalınlıklardaki düz süngere kaplanmaktadır ve istenilen yoğunlukta üretilmektedir.

Keçeli Akustik SüngerAkustik Keçeli Sünger

Keçeli akustik süngerler düz şekle sahiptir ve uygulanması oldukça basit rapid bazlı aks yapıştırıcı yardımı ile uygulanmaktadır. Keçeli akustik süngerler sadece düz şekilde poliüretan süngerde ve melamin süngerlerde çeşidi bulunur.

Keçeli Akustik Düz SüngerKeçeli Düz Sünger

Düz süngerin farklı kalınlıklıkları ve yoğunluğunda keçeli akustik süngerden üretimi mümkündür. Keçeli süngerler yanmaz özellikte olup koku ve küflenmez şekilde üretilmektedir. 

Ses Yutucu Keçeli SüngerSes Emici Keçeli Sünger

AKUSTİK SÜNGER ANKARA

Son yıllarda gürültüden kaynaklanan rahatsızlıklar ve büyük salonlardaki akustik düzenleme ihtiyaçları artmıştır. Firmamız şuanda Türkiye'nin bir çok iline malzeme gönderimi yapmakla beraber ses yalıtımı, akustik izolasyon uygulamaları gerçekleştirmiştir. Amacımız gelişen teknolojiyle beraber yeni ürünler üreterek sizlere daha uygun ve daha kaliteli hizmet sunabilmektir.

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu uygulamaları farklı çalışmalar gerekmektedir.

İletişim Detay

Teknofoam Akustik İzolasyon San. ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90

Satış Destek 1 : 0533 378 01 92

E-Posta : info@teknoakustik.com.tr