Kesik Piramit Sünger

50 x 50 cm Kesik Piramit Sünger

Akustik Kesik Piramit Sünger adından da anlaşıldığı gibi piramit sünger gibi ancak kesik bir modelde üretilmektedir. Diğer akustik süngerler gibi kesik piramit süngerler de uygulandığı ortamdaki akustiği düzenlemek için kullanılmaktadır.

Kesik Piramit SüngerKesik Piramit Sünger

50 x 50 xm Kesik Piramit SüngerKesik Akustik Sünger

Akustik Kesik Piramit Süngerler sadece akustik düzenleme değil uygulandığı ortamda dekoratif yapısı sayesinde estetik bir görünüm sağlamaktadır. Kesik piramit süngerler genel olarak stüdyo, müzik odası, sinema odası, disko, bar, reji odası, kayıt odası ve atış poligonu gibi mekanlarda daha çok tercih edilmektedir.

Akustik Kesik Piramit Sünger50 x 50 xm Kesik Piramit Sünger

Akustik Kesik Piramit Süngerler küflenme, koku ve nemden etkilenmez şekilde üretilmektedir. Kullanımı kolay ve esnek olan bu süngerler uygulandığı ortamda yankı ve eko gibi ses problemlerine karşı çözüm sağlamaktadır.

Yanmaz Kesik Piramit SüngerKesik Akustik Piramit Sünger

Akustik Kesik Piramit süngerler yüksek ses yutumu sayesinde ses yalıtımı gerek her türlü ortamda kullanılabilmektedir. Solid bazlı aks rapid yapıştırıcı yardımı ile uygulanabilmektedirler.

AKUSTİK SÜNGER ANKARA

Son yıllarda gürültüden kaynaklanan rahatsızlıklar ve büyük salonlardaki akustik düzenleme ihtiyaçları artmıştır. Firmamız şuanda Türkiye'nin bir çok iline malzeme gönderimi yapmakla beraber ses yalıtımı, akustik izolasyon uygulamaları gerçekleştirmiştir. Amacımız gelişen teknolojiyle beraber yeni ürünler üreterek sizlere daha uygun ve daha kaliteli hizmet sunabilmektir.

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu uygulamaları farklı çalışmalar gerekmektedir.

İletişim Detay

Teknofoam Akustik İzolasyon San. ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90

Satış Destek 1 : 0533 378 01 92

E-Posta : info@teknoakustik.com.tr