Special Piramit Sünger

50 x 50 Akustik Special Piramit Sünger | Yanmaz Special Piramit Sünger

Akustik Special Piramit Sünger ses yalıtımı açısından diğer akustik süngerler gibi aynı özelliklere sahiptirler. Akustik special piramit süngerler yüksek ses yutum değerleri sayesinde geniş bir kullanım alanına sahiptir. Akustik special piramit süngerler küf, koku, nem ve rutubetten etkilenmez şekilde üretilmektedir ve farklı yoğunluk ve farklı kalınlıklarda üretilmektedir.

Akustik Special Piramit SüngerYanmaz Special Piramit Sünger

Akustik special piramit süngerler duvar ve tavan da kullanılmaktadır ve kullanıldığı ortamın akustik düzenlemesi için tercih edilmektedir. Akustik special piramit süngerler uygulandığı ortamdaki eko, yankı gibi ses problemlerini ortadan kaldırmaktadır. Ancak dekoratif yapısı sayesinde estetik bir görünüm sağladığından dekoratif olarak da kullanılmaktadırlar.

Special Piramit SüngerYanmaz Akustik Special Piramit Sünger

Akustik special piramit süngerler genel olarak stüdyo, ofis, müzik odası, bateri odası, reji, kayit odası, çağrı merkezi, toplantı odası ve sinema odası gibi mekanlarda daha çok tercih edilmektedir.

Akustik Special Piramit KöpükPoliüretan Special Piramit Sünger

AKUSTİK SÜNGER ANKARA

Son yıllarda gürültüden kaynaklanan rahatsızlıklar ve büyük salonlardaki akustik düzenleme ihtiyaçları artmıştır. Firmamız şuanda Türkiye'nin bir çok iline malzeme gönderimi yapmakla beraber ses yalıtımı, akustik izolasyon uygulamaları gerçekleştirmiştir. Amacımız gelişen teknolojiyle beraber yeni ürünler üreterek sizlere daha uygun ve daha kaliteli hizmet sunabilmektir.

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu uygulamaları farklı çalışmalar gerekmektedir.

İletişim Detay

Teknofoam Akustik İzolasyon San. ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90

Satış Destek 1 : 0533 378 01 92

E-Posta : info@teknoakustik.com.tr