Vicoustic FLexi A50 Sünger

Vicoustic Flexi A50 Sünger | Akustik Kare Sünger

Vicoustic flexi panel akustik sünger çeşitlerinden bir tanesidir. Uygulandığı ortamda akustik düzenleme sağlar. YÜksek ve orta frekanslar için kullanılan ve yüksek performans gösteren bir üründür. Genel olarak stüdyolarda, ses kayıt odalarında, müzik odalarında vb. mekanlarda akustik düzenleme amaçlı kullanılan ses yalıtım malzemesidir. Fiyatı uygun olan vicoustic flexi panel yanyana sırayla dizildiği zaman ek yerleri belli olmaz ve boşluklarında kablolar gizlenebilir.

Vicoustic Flexi A50 SüngerFlexi A50 Kare Akustik Sünger

Vicoustic flexi sünger ses emiciliği sayesinde uygulandığı ortama akustik düzenleme sağlayan ses yalıtım malzemesidir. Orta ve yüksek frekaslar için ideal bir süngerdir. Flexi line panelleri ve tasarımı ile her türlü mekanda yüksek performans sağlar. Uygulandığı mekanda akustik düzenleme sağlar ve etkilidir. Vicoustic flexi sünger stüdyo ve kayıt odaları gibi hassas mekanlarda sıklıkla kullanılan bir süngerdir. Vicoustic flexi sünger piyasadaki en ucuz, en başarılı ve en iyi akustik çözümlerden bir tanesidir.

Vicoustic Flexi A50 Panel UygulamasıFlexi A50  Panel Akustik Sünger Uygulaması

Vicoustic flexi sünger yüksek akustik performansa sahip bir malzemedir. Bu süngerlerin yüzeyleri sprey boya ile boyanabilir. Uygulaması gayet basittir. Solid yapıştırıcı, bali veya silikon ile parmak ruloyu duvara sürerek yapıştırılır. İstediğiniz kalınlıklarda ve istediğiniz miktarda sipariş verebilirsiz. Yanyana sırayla uygulandığı zaman ek yerleri belli olmaz ve boşlularında kablolar geçirebilirsiniz. Yüksek akustik performansı sağlar. ISO kalite belgelidir.

Flexi Panel Duvar Ses YalıtımıVicoustic Flexi Panel Duvar Ses Yalıtımı

Stüdyolar, konferans salonları, dinleme odaları, oditoryumlar, telekonferans odaları, ses kayıt odaları, sinema salonları, reji odası, müzik odaları, prova odaları, enstrüman çalgı odası, ev sinema odası, bateri odasu vb. bir çok mekanda kulanılan ve yüksek akustik performansa sahip bir süngerdir. Kulanım alanları geniştir.

Ses Emici Kare SüngerFlexi Kare Sünger Özellikleri

VİCOUSTİC FLEXİ SÜNGER ÖZELLİKLERİ

  • 60 x 60 x 5 cm boyutları
  • ISO 3795
  • Akustik düzenleme sağlar
  • Yüzeyi sprey boya ile boyanabilir
  • Devrim yaratan tasarım
  • Ek yerleri belli olmaz
  • Boşluklarından kablo geçirilebilir

VİCOUSTİC FLEXİ SÜNGER KULLANIM ALANLARI

Stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, enstrüman - çalgı odası, akustik oda, prova odası, konser salonu, piyano odası, bateri odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu gibi vb.

Vicoustic Flexi Ses Yutum Verileri

vicoustic flexi ses yutum verileri

AKUSTİK SÜNGER ANKARA

Son yıllarda gürültüden kaynaklanan rahatsızlıklar ve büyük salonlardaki akustik düzenleme ihtiyaçları artmıştır. Firmamız şuanda Türkiye'nin bir çok iline malzeme gönderimi yapmakla beraber ses yalıtımı, akustik izolasyon uygulamaları gerçekleştirmiştir. Amacımız gelişen teknolojiyle beraber yeni ürünler üreterek sizlere daha uygun ve daha kaliteli hizmet sunabilmektir.

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu uygulamaları farklı çalışmalar gerekmektedir.

İletişim Detay

Teknofoam Akustik İzolasyon San. ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90

Satış Destek 1 : 0533 378 01 92

E-Posta : info@teknoakustik.com.tr