Akustik Süngerler Nerelerde Kullanılır ?

Akustik Düzenleme | Ses Yalıtım Uygulamaları

 Akustik Ses Yalıtımı : Müzik Odası Ses Yalıtımı, Stüdyo Ses Yalıtımı, Toplantı Odası Ses Yalıtımı, Ofis Ses Yalıtımı, Sinema Salonu Ses Yalıtımı, Ses Kayıt Odası Yalıtımı, Ev sinema Odası Yalıtımı, Reji Odası Ses Yalıtımı, Zemin Ses Yalıtımı, Yükseltilmiş Döşeme, Akustik Hareketli Bölme, Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı gibi hizmetlerimizde ses düzenlemesi önemlidir.

Ofis Ses Yalıtım ÇözümleriOfis Odası Ses Yutucu Paneller

Ses Yalıtımı(Ses İzolasyonu): İstenmeyen yok edilmesi gereken duvar, tavan ve zeminlerde uygulamalar yapılmaktadır.Hava kirliliği insan yaşantısında ne kadar olumsuz etki ediyorsa ses kirliliği de o derece rahatsız edebilir. Bu nedenle ses yalıtımı önemlidir. Gürültü kirliliği diye adlandırılan her türlü rahatsız edici sesin düzensiz yapı ve farklı frekanslı bileşenlerine ait ses toplulukları ses kirliliğidir. 

Stüdyo Odası Ses Yalıtım HizmetleriStüdyo Ses Yalıtım Fiyatları

Akustik Ses Yalıtımı müzikal veya ses kaydı yapılan bir çok ortamda oluşan yankılanma, ses karışıklığı gibi ses problemlerine yönelik çalışamalar sunmaktadır. Yalıtım Ses seviyesi yapılacak işlem ile ortamı iyileştirme ve mevcut sesi daha net bir düzeye getirmeyi amaçlar. 

Müzik Odası Ses YalıtımıSes Yalıtımı

Bu gibi yerlerde ortamın ses kalitesi önemli olduğundan ses yalıtımı uygulamasının kalitesi ve profesyonelliği açısından  kullanılan malzemelerin önemi büyüktür. Ses Yalıtımında kullanılan malzemeler sesin şiddetine göre değişkenlik göstermektedir. Ses yalıtım uygulamalarında ayrıca dekoratif olarak sunabileceğimiz malzemelerimizde vardır. Bunların döşemesiyle ortama farklı bir hava da katabilirsiniz. 

Akustik Reji OdasıReji Odası Ses İzolasyonu

Ses Yalıtımı hakkında detaylı bilgi alabilmek için ofisimizle irtibata geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi Ses YalıtımıÇağrı Merkezi Akustik Masa Seperatörü

Radyo Akustik Düzenleme MalzemeleriAkustik Radyo Odası

50 X 50 CM AKUSTİK SPECİAL PİRAMİT SÜNGER | YANMAZ SPECİAL PİRAMİT SÜNGER

Akustik ses yalıtımı açısından diğer akustik yanmaz süngerler ile aynı özellikteki spesiyal piramit sünger yüksek ses yutum değerlerine sahiptirler. Küf, nem ve rutubetten etkilenmeyen akustik sünger farklı yoğunluk ve kalınlıklarda üretilebilmektedirler.Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip süngerler farklı desenlerde mevcuttur.

Akustik Desenli Special Piramit SüngerAkustik Special Piramit Sünger

50 X 50 CM KESİK PİRAMİT SÜNGER | YANMAZ AKUSTİK KESİK PİRAMİT SÜNGER

Kesik Piramit Sünger ortam akustiğinin sağlanması açısından etkili bir malzemedir. Küf tutmayan ve nemden etkilenmeyen bu yanmaz akustik süngeralternatif olarak bir çok farklı desende üretilebilmektedirler. Kullanımı oldukça esnek ve kolay süngerlerin farklı kalınlık ve yoğnulukları mevcuttur. Bu süngerler sayesinde mekanın yankı ve eko gibi yankı problemlerine karşı çözüm bulabilirsiniz.

Akustik Kesik Piramit Tipi SüngerAkustik Kesik Piramit Sünger

Kalınlık ve yoğunluğu ihtiyaçlarınıza göre artış gösterebilecek olan yanmaz kesik piramit sünger müzik ve sinema odaları, disco ve barlar, atış poligonları, stüdyo, konferans ve düğün salonları olmak üzere daha pek çok olanda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ayrıca yüzeye uygulanan malzeme mekana estetik de bir görünüm kazandıracaktır.

AKUSTİK SÜNGER ANKARA

Son yıllarda gürültüden kaynaklanan rahatsızlıklar ve büyük salonlardaki akustik düzenleme ihtiyaçları artmıştır. Firmamız şuanda Türkiye'nin bir çok iline malzeme gönderimi yapmakla beraber ses yalıtımı, akustik izolasyon uygulamaları gerçekleştirmiştir. Amacımız gelişen teknolojiyle beraber yeni ürünler üreterek sizlere daha uygun ve daha kaliteli hizmet sunabilmektir.

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu uygulamaları farklı çalışmalar gerekmektedir.

İletişim Detay

Teknofoam Akustik İzolasyon San. ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90

Satış Destek 1 : 0533 378 01 92

E-Posta : info@teknoakustik.com.tr