Bass Trap Akustik Sünger

Bass Trap Akustik Sünger | Köşe Bass Tuzağı

 bass trap akustik sünger

Bass trap akustik sünger ses emici ve yüksek frekanslı bass seslerini kesen ses yalıtımı süngeridir. Bass trap akustik sünger köşe bass tuzağı olarata bilinir. Düşük frekanslı ses dalgalarını kontrol eder. Bass trap akustik sünger ortamda dalgalanan yüksek ve alçak frekanslı seslerin dağılımında bass frekansını mükemmel derecede ayarlar.

bass trap akustik sünger

Bass trap akustik sünger ses kayıt odası, stüdyo, sinema salonları, reji odası, müzik odası, prova odası, ev sinema odası, enstrüman çalgı odası, bateri odası vb. mekanlarda bir çok alanda kullanılan yüksek akustik performansa sahip olan akustik düzenleme malzemesdir. Bass trap akustik süngerin uygulaması kolaydır. Yüzeyi spyer boya ile boyanabilir. Solid yapıştırıcı, bali yada silikon ile parmak ruloyu duvara sürerek beklemeden yapıştırılır. İstediğiniz miktarda ve istediğiniz kalınlıkta sipariş verebilirsiniz.

bass trap akustik sünger

Bass trap akustik sünger çeşitidir. Bass trap süngerler alçak frekans problemlerinin en iyi çözüm yoludur. Sık bir şekilde diğer akustik süngerler ve akustik düzenleme panelleri ile birlikte kullanılır. 30 x 30 x 70 ebatlarındadır. Kendine özgü şekli ile akustik düzenleme yapılması gereken mekanlarda kullanılır. 

bass trap akustik sünger

Bass Trap Sünger Özellikleri

  • Bass kırıcı özelliktedir.
  • Yanmaz ve akustik süngerler sınıfına girmektedir.
  • Gri renkte elde edilir.
  • Poliüretan maddesinden üretilir.
  • Ebatları 30 x 30 x 60 cm dir.
  • Akustik yalıtım sağlar.
  • Bass frekanslarını düzenler.

Bass Trap Sünger Kullanım Alanları

Stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, enstrüman - çalgı odası, konser salonu, bateri odası, piyano odası, sinema salonu, ev sinema odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu gibi vb.

BASS TRAP SES YUTUM VERİLERİ

bass trap sünger ses yutum verileri

50 X 50 CM AKUSTİK SPECİAL PİRAMİT SÜNGER | YANMAZ SPECİAL PİRAMİT SÜNGER

Akustik ses yalıtımı açısından diğer akustik yanmaz süngerler ile aynı özellikteki spesiyal piramit sünger yüksek ses yutum değerlerine sahiptirler. Küf, nem ve rutubetten etkilenmeyen akustik sünger farklı yoğunluk ve kalınlıklarda üretilebilmektedirler.Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip süngerler farklı desenlerde mevcuttur.

Akustik Desenli Special Piramit SüngerAkustik Special Piramit Sünger

50 X 50 CM KESİK PİRAMİT SÜNGER | YANMAZ AKUSTİK KESİK PİRAMİT SÜNGER

Kesik Piramit Sünger ortam akustiğinin sağlanması açısından etkili bir malzemedir. Küf tutmayan ve nemden etkilenmeyen bu yanmaz akustik süngeralternatif olarak bir çok farklı desende üretilebilmektedirler. Kullanımı oldukça esnek ve kolay süngerlerin farklı kalınlık ve yoğnulukları mevcuttur. Bu süngerler sayesinde mekanın yankı ve eko gibi yankı problemlerine karşı çözüm bulabilirsiniz.

Akustik Kesik Piramit Tipi SüngerAkustik Kesik Piramit Sünger

Kalınlık ve yoğunluğu ihtiyaçlarınıza göre artış gösterebilecek olan yanmaz kesik piramit sünger müzik ve sinema odaları, disco ve barlar, atış poligonları, stüdyo, konferans ve düğün salonları olmak üzere daha pek çok olanda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ayrıca yüzeye uygulanan malzeme mekana estetik de bir görünüm kazandıracaktır.

AKUSTİK SÜNGER ANKARA

Son yıllarda gürültüden kaynaklanan rahatsızlıklar ve büyük salonlardaki akustik düzenleme ihtiyaçları artmıştır. Firmamız şuanda Türkiye'nin bir çok iline malzeme gönderimi yapmakla beraber ses yalıtımı, akustik izolasyon uygulamaları gerçekleştirmiştir. Amacımız gelişen teknolojiyle beraber yeni ürünler üreterek sizlere daha uygun ve daha kaliteli hizmet sunabilmektir.

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu uygulamaları farklı çalışmalar gerekmektedir.

İletişim Detay

Teknofoam Akustik İzolasyon San. ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90

Satış Destek 1 : 0533 378 01 92

E-Posta : info@teknoakustik.com.tr