Hakkımızda

Hakkımızda

Tekno Foam olarak sesin olumsuz etkilerini en azamiye indirgemek amacıyla çalışmalar yapmaktayız. Bir çok firmaya ses yalıtımı ve izolasyonu sağlamak amacıyla hizmet vermekteyiz. Yaptığımız çalışmalarımızdaki kullandığımız tüm malzemelerin I. sınıf yanmaz malzemeden üretilmiş ISO belgesine sahiptir. Bu çerçevede müşterilerimizin her geçen gün memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktayız.

Tekno Foam olarak yalıtım sektörüne 2004 yılında " Sadece Ses" ve izolasyon uygulama, ürün satışı ve temini olarak başladığımız çalışmalarımıza kaliteli bir şekilde yükselterek yalıtımı dair çalışmaları ciddi seviyede yükseltmiş bulunmaktayız.

Firmamız ses izolasyonu sektörüne kurumsal ve yenilikçi çözümlerle iş yaptığı müşteri ile güvene dayalı bir ilişki ile kısa sürede ses yalıtım sektöründe lider firma konumuna gelmiştir.

ÖNCELİK VE İŞ POLİTİKAMIZ

Müşteri odaklı çalıştığımız firmamızda öncelik istenmiş olan işi iyi bir şekilde analiz ederek, doğru ürünü yerinde doğru kararla müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Uygun ve kaliteli ürünün hem uygulaması hem de satışında kaliteli hizmet vermekteyiz.

Öncelik le uygulama veya malzeme verilecek mekanın keşfi yapılmaktadır. Daha sonrasında malzeme ve çözüm önerileri doğru bir şekilde yöneltilmektedir. Garantili ses yalıtımı, akustik düzenleme uygulamalarında açık ve net fikirler sunmak en önemli ilkelerimizdendir.

Ürünlerimiz tamamen sertifikalı ürünler olup TSE belgesine sahip ürünlerdir. Ürünlerimiz tamamen sertifikalı ve TSE belgeli ürünlerdir. Genel ürün üretim sektörü endüstriyel inşaat akustiği, makine ve genel günlük ses, yankı düzenleme ürünleri misalinde sinema, konferans, toplantı odası, stüdyo,otel duvarları, atış poligonları, ağır silah sanayii ve otomotiv sektöründe bir çok uygulama ve ürün satışı firmamız tarafından müşterilerimize doğru anlatım doğru analiz ile bünyemizde bulunan teknik ve ses mühendisi çalışanlarımız müşterilerimize kaliteli hizmeti her daim sunmaktayız.

Misyonumuz ve Değerlerimiz

Müşterilerimizin beklentileri karşısında olumlu sonuçlar almayı hedefleyerek güven ve kalite odaklı bakış açısı ile hizmet vermekteyiz. Sosyal sorumluluk bilinci ve yaşam kalitesini yükseltmek için çevresine değer katan bir firma olarak çalışanlarımızla süreci iyileştirmeyi hedefledik. Saygı, Birlik, Sürekli Gelişim, Çevreye Duyarlılık gibi değerlere sahip firma olmaktan gurur duymaktayız.

 

 

AKUSTİK SÜNGER ANKARA

Son yıllarda gürültüden kaynaklanan rahatsızlıklar ve büyük salonlardaki akustik düzenleme ihtiyaçları artmıştır. Firmamız şuanda Türkiye'nin bir çok iline malzeme gönderimi yapmakla beraber ses yalıtımı, akustik izolasyon uygulamaları gerçekleştirmiştir. Amacımız gelişen teknolojiyle beraber yeni ürünler üreterek sizlere daha uygun ve daha kaliteli hizmet sunabilmektir.

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu uygulamaları farklı çalışmalar gerekmektedir.

İletişim Detay

Teknofoam Akustik İzolasyon San. ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90

Satış Destek 1 : 0533 378 01 92

E-Posta : info@teknoakustik.com.tr