Ses Yalıtım Malzemeleri

Ses Yalıtım Malzemeleri | Ses İzolasyon Ürünleri

ses yalıtım malzemeleri

Ses yalıtım malzemeleri çeşitli uygulamalarda kullanılmaktadır. Zemin, tavan ve duvar ses yalıtım uygulamaları için farklı ses yalıtım malzemesi mevcuttur. Gürültü problemlerinin çözümlenmesi için ses yalıtım malzemeleri kullanılır.

Ses Emici Yalıtım MalzemeleriSes Yalıtım Malzemeleri

Rahatsız edici ve istenmeyen gürültülerin izole edilebilmesi için ses yalıtım malzemeleri kullanılır. Mekanınızdan alt kata giden sesler için zemine, üst kata ses geçişi var ise tavana ve yan tarafa giden sesler için ise duvara uygulama yapılmaktadır.

Ses Yalıtım Malzemeleri

Doğru ses yalıtım malzemesi kullanımı ile istenilen oranda ses yalıtımı sağlamak mümkündür. Dış ortamdan gelen gürültüleri kesmek istiyorsanız ses yalıtım malzemeleri kullanabilirsiniz.

Ses Yalıtım MalzemesiZemin Ses Yalıtım Malzemeleri

AKUSTİK SÜNGER ANKARA

Son yıllarda gürültüden kaynaklanan rahatsızlıklar ve büyük salonlardaki akustik düzenleme ihtiyaçları artmıştır. Firmamız şuanda Türkiye'nin bir çok iline malzeme gönderimi yapmakla beraber ses yalıtımı, akustik izolasyon uygulamaları gerçekleştirmiştir. Amacımız gelişen teknolojiyle beraber yeni ürünler üreterek sizlere daha uygun ve daha kaliteli hizmet sunabilmektir.

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu uygulamaları farklı çalışmalar gerekmektedir.

İletişim Detay

Teknofoam Akustik İzolasyon San. ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90

Satış Destek 1 : 0533 378 01 92

E-Posta : info@teknoakustik.com.tr