Akustik Halı

Akustik Halı | Akustik Kauçuk Tabanlı Ses Yalıtımlı Halı

Akustik Halı iyi bir ses yutumu ve gürültülü ortamlarda zemine uygulanarak ses yalıtımı ve akustik düzenleme sağlayan akustik ses yalıtım malzemesidir. Akustik halı ayak sesleri gibi ses kirliliklerini ortadan kaldırmak içinde kullanılabilmektedir. Akustik halı genel olarak ofis, çağrı merkezi, sinema odası, işyerleri ve konferans salonu gibi mekanlarda daha çok tercih edilmektedir.

Akustik Pvc Tabanlı HalıPvc Tabanlı Akustik Halı

Akustik halı mükrop, mantar, küf ve koku yapmaz şekilde üretilmektedir. Akustik halı kullanılan ortamın akustik düzenlemesine yardımcı olduğu için ofis gibi mekanlarda çalışanların verimini arttırmaktadır. Akustik halılar isteğe bağlı olarak farklı renklerde üretilebilmektedir. Akustik halı zemine serilen akustik özelliklere sahip ve PVC tabanlı bir halıdır. Mekanlarda akustik çözümleme sağlamaktadır. 

Akustik Halı UygulamasıOfis Akustik Halı Uygulaması

Yapılan araştırmalara göre günümüz ofislerinde kontolsüz gürültü, çalışanların verimini düşürmektedir.Bu gürültünün en önemli kaynaklarından biri de ayak sesidir. Akustik halılar cushion back sistemi sayesinde bu seslere 32 dB'e kadar dayanıklıdır. Akustik Halılar temizlenmeye ihtiyacı yoktur ve antibakteyirel bir halıdır. Temizlemek istenildiğinde su ile yıkanabilmektedir. Bir çok mekanda kullanılabilir.

Akustik HalıAkustik Rulo Halı

AKUSTİK SÜNGER ANKARA

Son yıllarda gürültüden kaynaklanan rahatsızlıklar ve büyük salonlardaki akustik düzenleme ihtiyaçları artmıştır. Firmamız şuanda Türkiye'nin bir çok iline malzeme gönderimi yapmakla beraber ses yalıtımı, akustik izolasyon uygulamaları gerçekleştirmiştir. Amacımız gelişen teknolojiyle beraber yeni ürünler üreterek sizlere daha uygun ve daha kaliteli hizmet sunabilmektir.

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu uygulamaları farklı çalışmalar gerekmektedir.

İletişim Detay

Teknofoam Akustik İzolasyon San. ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90

Satış Destek 1 : 0533 378 01 92

E-Posta : info@teknoakustik.com.tr