Bariyerli Akustik Süngerler

Bariyerli Akustik Süngerler | Ağır Bariyerli Yanmaz Sünger

 Bariyerli Akustik Süngerler, aşırı yoğun ses frekanslarını kesmede etkin bir çözüm sunmaktadır. Sesin istenmediği, huzursuz edici yoğun baskısı sayesinde huzursuz bir ortam meydana gelmektedir. Makine gibi yoğun ses temposu için sünger arasına Epdm Bariyer kullanıldığında titreşimli ve daha etkin baskı uygulayan ses temposunu azaltmaktadır.

Bariyerli Labirent SüngerlerBariyerli Akustik Bondex Sünger

Ses Yalıtım süngerleri ses yutumu sağlamaktadır. Fakat ciddi seviyelerini yok etmek amacıyla epidyem kauçuk maddeli ses yalıtım bariyerli ile birlikte kullanıldığında ciddi seviyelerde yalıtım sağlayan ortaya çıkabilir.

Bariyerli Akustik Düz SüngerBariyerli Akustik Piramit Sünger

Aşırı yüksek sesleri kesmek için özellikle Bariyerli Süngerler tercih edilmektedir. Ses İzolasyonunun başarılı bir biçimde gerçekleşebilmesi için doğru ürün seçimi ve başarılı bir uygulama ile iyi bir performans elde edebiliriz.

Bariyerli Melamin Yumurta SüngerBariyerli Akustik Melamin Süngerler

Titreşim kaynağından yayılan darbe ve vibrasyon kaynaklı sesleri engelleyerek mükemmel ses yutumu sağlanmaktadır. Bariyerli Akustik Süngerler, zeminde, motor kabinlerinde, halı altında ve inşaat sektörü gibi bir çok alanda kullanılabilmektedir. Akustik Süngerler zaten bir ses emici özelliğe sahip olduğu için bariyer ile birlikte uygulandığında daha etkin bir ses izolasyon uygulaması yapılmış olur.

Bariyerli Akustik Sünger UygulamasıBariyerli Akustik Sünger Kullanım Alanı

AKUSTİK SÜNGER ANKARA

Son yıllarda gürültüden kaynaklanan rahatsızlıklar ve büyük salonlardaki akustik düzenleme ihtiyaçları artmıştır. Firmamız şuanda Türkiye'nin bir çok iline malzeme gönderimi yapmakla beraber ses yalıtımı, akustik izolasyon uygulamaları gerçekleştirmiştir. Amacımız gelişen teknolojiyle beraber yeni ürünler üreterek sizlere daha uygun ve daha kaliteli hizmet sunabilmektir.

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu uygulamaları farklı çalışmalar gerekmektedir.

İletişim Detay

Teknofoam Akustik İzolasyon San. ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90

Satış Destek 1 : 0533 378 01 92

E-Posta : info@teknoakustik.com.tr