Bariyerli Bondex Sünger

Bariyerli Bondex Sünger | Ağır Bariyerli Süngerpan

Ses yalıtımında etkili bir sonuç elde edebilmek adına bondex sünger, epdm ses bariyeri ile birlikte kullanılmaktadır. Bondex sünger yüksek yoğunlukta ses kesici bir malzemedir. Epdm ses bariyeri ise çok yüksek yoğunlukta olduğu için bondex sünger ile birleştirilerek kullanıldığında mükemmel ses yalıtım performansı ortaya koymaktadır.

Bariyerli Bondeks SüngerpanBariyerli Rebonded Bondeks Süngerpan

İki adet bondex süngerin arasına yüksek yoğunluktaki epdm ses bariyeri konularak bariyerli bondex sünger oluşturulmaktadır. Yüksek seviyedeki gürültüleri izole edebilmek için uygulanmaktadır. Ses yutum kat sayısı yüksek olan bir malzemedir.

Echobone Bondex Ses Yalıtım Süngeri Bondeks Ses İzolasyon Süngeri

Bariyerli bondex sünger ile ses yalıtımında iyi sonuçlar elde etmek mümkündür. Bondex sünger ile akustik süngerin arasına epdm ses bariyeri konularakta kullanılabilir.

Bariyerli Süngerpan UygulamasıBariyerli Ses Kesici Sünger

Bariyerli bondex sünger yüksek ses yalıtım performansı sergilemektedir. Uygulamanın sağlam olması ve malzemeye zarar verilmemesi için özel yapıştırıcısı olan solid ile yapılması gerekir. Solid güçlü bir yapıştırıcıdır ve malzemeye zarar vermez.

Ağır Bariyerli Bondeks Süngerpan

AKUSTİK SÜNGER ANKARA

Son yıllarda gürültüden kaynaklanan rahatsızlıklar ve büyük salonlardaki akustik düzenleme ihtiyaçları artmıştır. Firmamız şuanda Türkiye'nin bir çok iline malzeme gönderimi yapmakla beraber ses yalıtımı, akustik izolasyon uygulamaları gerçekleştirmiştir. Amacımız gelişen teknolojiyle beraber yeni ürünler üreterek sizlere daha uygun ve daha kaliteli hizmet sunabilmektir.

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu uygulamaları farklı çalışmalar gerekmektedir.

İletişim Detay

Teknofoam Akustik İzolasyon San. ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90

Satış Destek 1 : 0533 378 01 92

E-Posta : info@teknoakustik.com.tr