Rebonded Bondex Sünger

Rebonded Bondex Sünger | Ses Kesici Süngerpan

Rebonded Bondex Süngerler ciddi ses problemlerinin olduğu yerlerde ses yalıtım için kullanılan etkin bir çözüm sunan malzemelerdir. Makinelerin çalışma performansıyla bağlantılı olarak bu gibi malzemelerin yoğunluğu doğru tespit edilmelidir. Bu ses yalıtım süngerleri yanmazlık özelliğe sahip, doğru uygulamanın yapılması sonucunda iyi bir çalışma elde edilerek performans arttırılabilir.

Rebonded Bondeks SüngerpanBondeks Sünger Ses Kesici Malzeme

Ortamdaki sesin şiddetine, müşterilerin çalışma ortamlarına göre ses yalıtım süngerleri değişkenlik göstermektedir. Aşırı yüksek sesleri kesmek amacıyla Rebonded Bondex  Süngerler tercih edilmektedir. Ses İzolasyonu başarılı bir biçimde uygulamak ciddi bir görev istediği için malzeme seçimi doğru yapılmalıdır.

 Bondeks Sünger FiyatlarıBondeks Ses Kesici Süngerpan

Ses Yalıtım Malzemesi olan Bariyerli Süngerler çevreden gelen her türlü istenmeyen, ortama rahatsızlık veren ses frekanslarını ortadan kaldırmayı sağlamaktadır. Ses kesintisinde etkili bir çözüm olarak bilinen Rebonded Bondex Süngerler uygulamanın yapılacağı yere göre değişkenlik göstermektedir. Ürünlerimizin yanmaz I. sınıf ISO belgelerine sahiptirler.

Bondeks Sünger Uygulama GörselleriBondeks Ses Yalıtım Süngeri

Rebonded Bondex Süngerler Ses Yalıtımı ve Ses İzolasyonu uygulamalarında en sık kullanılan yalıtım süngerlerindendir. Bondex sünger, Ağır Bariyer veya Akustik süngerler ile birlikte kullanıldığında kalınlık ve yoğunluğuna göre %80 %90 %100 Ses Yalıtımı sağlarlar. Bondex Sünger uygulanırken arasına epdm bariyer uygulandığında daha etkili bir ses yalıtımı sağlanılır. Epdm Bariyer ile uygulanmasının sebeb, daha titreşimli ve darbe ile gelen ses özelliklerini yok etmek için kullanılmaktadır.

 Bondeks Sünger Ses YalıtımıDarbe Emici Bondeks Süngerpan

Bariyerli Akustik Sünger Uygulaması

Ses Yalıtım ürünleri 100 cm x 100 cm olarak üretildiğinden uygulaması gayet basittir. Uygulamada en önemli nokta süngerler arası boşluk bırakmamaktır.Öncelikle özel solid yapıştırıcısını bir kovaya dökün ve parmak rulo yardımıyla duvara sürüp ses yalıtım süngerini duvara yapıştırınız. Kuruma süresi kısa ve uzun bir yapıştırma olacaktır.

Bariyerli Sünger Kullanım Alanları

Jeneratör Odası Ses İzolasyonu - Makine Dairesi Ses İzolasyonu - Asansör Dairesi Ses İzolasyonu - Asansör Dairesi Ses İzolasyonu - Kazan Dairesi Ses İzolasyonu - Enstrüman Çalgı Odası Ses Yalıtımı - Hidrofor Odası Ses İzolasyonu - Kompresör Odası Ses İzolasyonu - Piyano Odası Ses Yalıtımı - Stüdyo Ses Yalıtımı - Hastane EMAR (Mr) Odası Ses Yalıtımı - Bateri Odası Ses Yalıtımı - Akustik Oda Ses Yalıtımı - Müzik Odası Ses Yalıtımı - Tekne Motor Kabini Ses Yalıtımı

 

AKUSTİK SÜNGER ANKARA

Son yıllarda gürültüden kaynaklanan rahatsızlıklar ve büyük salonlardaki akustik düzenleme ihtiyaçları artmıştır. Firmamız şuanda Türkiye'nin bir çok iline malzeme gönderimi yapmakla beraber ses yalıtımı, akustik izolasyon uygulamaları gerçekleştirmiştir. Amacımız gelişen teknolojiyle beraber yeni ürünler üreterek sizlere daha uygun ve daha kaliteli hizmet sunabilmektir.

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu uygulamaları farklı çalışmalar gerekmektedir.

İletişim Detay

Teknofoam Akustik İzolasyon San. ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90

Satış Destek 1 : 0533 378 01 92

E-Posta : info@teknoakustik.com.tr