Recpan Ses Yalıtım Bariyeri

Recpan Ses Yalıtım Bariyeri | Recpan Rebonded Sünger

Recpan ses yalıtım bariyeri 2,3 ve 5 cm kalınlılarda ve 150, 180 ve 200 dns yoğunlukta üretilmektedir. Ses yalıtımı ve ses izolasyonunun gerekli olduğu tüm ortamlarda tavan ve duvar ses yalıtımı ve ses izolasyonu ihtiyaçlarınıza pratik çözüm sunmaktadır.

Recpan Rebonded Sünger

Recpan Ses Yalıtım Bariyeri

Recpan Ses Yalıtım Bariyeri Jeneratör Odası, Chiller, Blower, Klima Odası, Sistem Odası, Ses Kayıt Stüdyosu , Müzik Odası,  Kompresör Odası, Konferans Salonu, Sinema Salonu gibi yerlerde ses, gürültü ve titreşim emici olarak kullanılmaktadır.

Recpan Ses Yalıtım Bariyeri

Recpan Rebonded Sünger

Recpan ses yalıtım bariyeri ses izolasyonu, ses yalıtımı ve titreşim emici malzeme olarak kullanılmaktadır. Ayrıca 2 katmanlı bariyerli olarakta üretilmektedir. 20mm recpan 2mm ağır bariyer + 20mm recpan 3 katmanlı olarak kullanıldığında + 20 db ses yalıtımı sağlamaktadır.

AKUSTİK SÜNGER ANKARA

Son yıllarda gürültüden kaynaklanan rahatsızlıklar ve büyük salonlardaki akustik düzenleme ihtiyaçları artmıştır. Firmamız şuanda Türkiye'nin bir çok iline malzeme gönderimi yapmakla beraber ses yalıtımı, akustik izolasyon uygulamaları gerçekleştirmiştir. Amacımız gelişen teknolojiyle beraber yeni ürünler üreterek sizlere daha uygun ve daha kaliteli hizmet sunabilmektir.

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu uygulamaları farklı çalışmalar gerekmektedir.

İletişim Detay

Teknofoam Akustik İzolasyon San. ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90

Satış Destek 1 : 0533 378 01 92

E-Posta : info@teknoakustik.com.tr