Zemin Kauçuk Levha

Zemin Kauçuk Levha | Vibrasyon Kesici Kauçuk

Zemin Kauçuk LevhaZemin Kauçuk Levha

Kauçuk levha zemin ses yalıtım uygulamaları için özel olarak üretilmiştir. Titreşim yada darbe kaynaklı oluşan gürültülerin alt kata aktarılmasına engel olmaktadır. İnşaat sektörü başta olmak üzere bir çok sektörde kullanılmaktadır. Zemin altına uygulanan kauçuk levha parke yada şap altında da kullanılabilmektedir.

Ses kesici özellikte bir malzemedir. Gemilerde ve otomotiv sektöründe de kullanılmaktadır. Titreşimli çalan makinelerin altında kullanılabilir. Daha etkili bir ses yalıtım performansı için bondex sünger ile birlikte kullanılabilir.

Zemin Kauçuk LevhaZemin Kauçuk Levha

Voleybol salonu, basketbol salonu, atletizm pisti, çok amaçlı spor salonları, açık yada kapalı spor sahaları, yürüyüş yolları, tenis kortları gibi vb. alanlarda da kullanılabilmektedir.

Zemin Kauçuk LevhaZemin Kauçuk Levha

Zemin Kauçuk LevhaZemin Kauçuk Levha

AKUSTİK SÜNGER ANKARA

Son yıllarda gürültüden kaynaklanan rahatsızlıklar ve büyük salonlardaki akustik düzenleme ihtiyaçları artmıştır. Firmamız şuanda Türkiye'nin bir çok iline malzeme gönderimi yapmakla beraber ses yalıtımı, akustik izolasyon uygulamaları gerçekleştirmiştir. Amacımız gelişen teknolojiyle beraber yeni ürünler üreterek sizlere daha uygun ve daha kaliteli hizmet sunabilmektir.

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu uygulamaları farklı çalışmalar gerekmektedir.

İletişim Detay

Teknofoam Akustik İzolasyon San. ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90

Satış Destek 1 : 0533 378 01 92

E-Posta : info@teknoakustik.com.tr