Tekno Touch Akustik Sünger

Tekno Touch Akustik Sünger | Kadife Kaplı Sünger

Tekno touch akustik süngerler diğer akustik süngerlere alternatif olarak üretilmiştir. Uygulandıkları ortama akustik düzenleme ve ses yalıtımı sağlayan ses izolasyon malzemesidir. Tekno touch akustik süngerlerde renk seçenekleri sunulur. Farklı desenlerde mevcuttur. 50 cm * 50 cm ölçüleri ve kalınlık 30 mm - 40 mm desenli ve düz modeller standarttır. Uygulaması gayet basittir. Kendiliğinden yapışanlı modelleri vardır. Kadife püskürtülerek yüzey rengi oluşturulur. Tekno touch akustik sünger iki farklı hammadde ile üretilmektedir.

Tekno Touch Ses Yalıtım SüngeriKadife Kaplı Ses Yalıtımı Fiyatları

Melamin hammaddeden üretilerek  yanmazlık sağlanması ve ses yutum oranı artması, antibakteriyel olması gibi özellikler kazandırılır. Diğer seçenek ise poliüretan esaslı süngerin kaplanmasıdır, bu durumda yanmazlık özelliği olmaz. Tekno touch akustik sünger düz olarak ve 3 ana desende üretilir. Bunlar yumurta, spesayal ve labirenttir.

Akustik Tekno Touch SüngerKadife Kaplı Tekno Touch Sünger Uygulaması

Tekno touch süngerler akustik süngerlerdir. Ses yalıtım uygulamalarında kullanılır. Ses emici özelliği vardır. Ses emici özelliği sayesinde akustik düzenleme sağlar. Eko yankı gibi ses problemlerini çözümler. Diğer akustik süngerlerle arasında çok fark yoktur.

Tekno Touch Sünger FiyatlarıKadife Kaplı Akustik Tekno Touch Sünger Fiyatları

Tekno touch akustik süngerlerde farklı renk seçenekleri sunulur. Yeşil, bordo, lacivert ve kırmızı renk kategorileri vardır. Müşteri isteği üzerine istenilen renkte üretilebilir.

 Tekno Touch SüngerlerAkustik Dekoratif Tekno Touch Sünger

Tekno touch akustik süngerlerin yüzeyi ipeksidir ve farklı renk seçenekleri sunulur. Yüzeyleri farklı formlarda üretilebilir. Ses emici özelliği sayesinde rahatsız edici sesleri yok etmek amacıyla kullanılır. 

TEKNO TOUCH SÜNGER RENK KATALOĞU

tekno touch sünger renk kataloğu aksa akustik

TEKNO TOUCH ÖZELLİKLERİ

  • 50 * 50 boyutlarında standart olarak üretilir.
  • 30 mm - 40 mm kalınlıklarda üretilir.
  • Kendiliğinden yapıştırıcılı modelleri vardır.
  • Hammaddesine göre alev geciktirici özelliği vardır.
  • Düz olarak ve 3 ana desende üretilir (Yumurta, Labirent, Spesiyal).

TEKNO TOUCH KULLANIM ALANLARI

Ofis, iş yerleri, çağrı merkezi, evlerde, toplantı salonu, sinema salonu, ev sinema odası, konser salonu, stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, enstrüman - çalgı odası, bateri odası, piyano odası, televizyon stüdyosu, reji odası, radyo stüdyosu gibi vb.

TEKNO TOUCH TEKNİK VERİLERİ

tekno touch sünger teknik verileri

TEKNO TOUCH SÜNGER SES YUTUM VERİLERİ

 

50 X 50 CM AKUSTİK SPECİAL PİRAMİT SÜNGER | YANMAZ SPECİAL PİRAMİT SÜNGER

Akustik ses yalıtımı açısından diğer akustik yanmaz süngerler ile aynı özellikteki spesiyal piramit sünger yüksek ses yutum değerlerine sahiptirler. Küf, nem ve rutubetten etkilenmeyen akustik sünger farklı yoğunluk ve kalınlıklarda üretilebilmektedirler.Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip süngerler farklı desenlerde mevcuttur.

Akustik Desenli Special Piramit SüngerAkustik Special Piramit Sünger

50 X 50 CM KESİK PİRAMİT SÜNGER | YANMAZ AKUSTİK KESİK PİRAMİT SÜNGER

Kesik Piramit Sünger ortam akustiğinin sağlanması açısından etkili bir malzemedir. Küf tutmayan ve nemden etkilenmeyen bu yanmaz akustik süngeralternatif olarak bir çok farklı desende üretilebilmektedirler. Kullanımı oldukça esnek ve kolay süngerlerin farklı kalınlık ve yoğnulukları mevcuttur. Bu süngerler sayesinde mekanın yankı ve eko gibi yankı problemlerine karşı çözüm bulabilirsiniz.

Akustik Kesik Piramit Tipi SüngerAkustik Kesik Piramit Sünger

Kalınlık ve yoğunluğu ihtiyaçlarınıza göre artış gösterebilecek olan yanmaz kesik piramit sünger müzik ve sinema odaları, disco ve barlar, atış poligonları, stüdyo, konferans ve düğün salonları olmak üzere daha pek çok olanda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ayrıca yüzeye uygulanan malzeme mekana estetik de bir görünüm kazandıracaktır.

AKUSTİK SÜNGER ANKARA

Son yıllarda gürültüden kaynaklanan rahatsızlıklar ve büyük salonlardaki akustik düzenleme ihtiyaçları artmıştır. Firmamız şuanda Türkiye'nin bir çok iline malzeme gönderimi yapmakla beraber ses yalıtımı, akustik izolasyon uygulamaları gerçekleştirmiştir. Amacımız gelişen teknolojiyle beraber yeni ürünler üreterek sizlere daha uygun ve daha kaliteli hizmet sunabilmektir.

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu uygulamaları farklı çalışmalar gerekmektedir.

İletişim Detay

Teknofoam Akustik İzolasyon San. ve Dış Tic. A.Ş.

Adres : Şerifali Mah. Alptekin Cad. No:12/1 Ümraniye / İstanbul

Ofis İrtibat : 0216 557 61 90

Satış Destek 1 : 0533 378 01 92

E-Posta : info@teknoakustik.com.tr